Odtwórz wideo

Proces wydruku InkMyWall

Obejrzyj jak drukujemy

Nie brudzimy, nasz atrament jest ekologiczny i bezzapachowy. Po naszej pracy nie pozostają odpady, a poziom szczegółów jest nie do osiągnięcia w żadnej innej technologi wykorzystywanej do dekoracji ścian.

1102 dpi
rozdzielczość max
1 m
Maks. wysokość wydruku
10 m2
Maks. wysokość wydruku

Częste pytania i odpowiedzi o druk grafiki na ścianach:

 • Jakie motywy mogą zostać wydrukowane?
  Drukujemy zdjęcia, grafiki wektorowe, piktogramy, logotypy, teksty, wayfindery. Dosłownie wszystko co przyjdzie ci do głowy a mogłoby zostać wydrukowane na klasycznej kartce papieru. Tym razem kartką jest Twoja ściana. Tak więc pliki AI, EPS, TIF, PNG, JPG, BMP nie stanowią problemu!

  Możliwe są nawet bardzo małe teksty i kolorowe logo obok i na drzwiach oraz w korytarzach. Dzięki temu jest to również idealne rozwiązanie do oznakowania firm, szkół czy szpitali, hoteli, muzeów i wielu innych obiektów. Dzięki prostemu skanerowi płaskiemu osiągnęliśmy też już fantastyczne wyniki, skanując w najwyższej rozdzielczości powierzony materiał graficzny. Przetwarzanie i drukowanie starych oryginałów, map, rysunków, pocztówek, szkiców, zdjęć czy obrazów działa doskonale, a rezultaty są absolutnie imponujące. Więc to tylko kilka kliknięć od dowolnej papierowej grafiki do ponadgabarytowej grafiki o ogromnym wyrazie artystycznym.

  
  
 • Czy technika wydruku jest trwała?
  Tak. Wydruk odbywa się poprzez wyrzut atramentu z głowicy i momentalne jego utwardzenie światłem UV. Wydruk jest odporny na zarysowania. Nie można oderwać wydruku od ściany jak ma to miejsce z elementami wykonanymi z wyciętej foli. Kolory wydruku są żywe a efekt wizualny ograniczony jest wyobraźnią inwestora.
 • Jakie są maksymalne rozmiary wydruku?
  Wysokość wydruku: Maksymalna wysokość obrazu to 4m. Minimum jest zdeterminowane widocznością zadruku. Oś pionowa naszego urządzenia pozwala na wydruk na ścianach wysokich od 1.7m. Używając rusztowania możemy rozpocząć wydruk przykładowo na 8m umieszczając maksymalnie 4m grafikę powyżej. Szerokość wydruku: brak limitu! W procesie wydruku musimy pozostawić marginej w narożniekach ścian, sufitu i podłogi. Jest to odpowiednio 6 cm z lewej strony, 10 cm z prawej, 25 cm od sufitu i  25 cm licząc od podłogi. Pozostała powierzchnia może zostać zadrukowana w 100%.
 • Czym usunąć wydruk?
  Nasze wydruki można łatwo zamalować na ścianie. 2-3 warstwy klasycznej farby do malowania ścian zakryją grafikę. Wydruki ze szkła można zdrapać specjalną skrobaczką. Jedynie wydruki na drewnie mogą wymagać delikatnego zeszlifowania powierzchni.
 • Na jakich materiałach drukuje InkMyWall?

  Używamy bardzo odpornego, plastycznego atramentu UV, który utwardza ​​się natychmiast pod zintegrowanymi lampami UV i może być stosowany na prawie wszystkich podłożach. Tym samym bez problemu można zadrukować tynk, tapetę, drewno, cegłę, farby lateksowe, kamień, klinkier, plastik, metal, szkło, większość płytek i wiele innych materiałów. Nawet kamień naturalny, klinkier lub szorstki tynk można drukować bez problemów do głębokości konturu ok. 10 mm.

  
  
 • Jaki czas zajmuje wydruk?

  Prędkość samego wydruku wynosi – w zależności od wybranej jakości i rozdzielczości – od 1,8 do 3,6 m2 na godzinę. Na naszą usługę składa się też czasowo przygotowanie materiałów powierzonych lub cały projekt kompozycji, dojazd na inwestycję i rozłożenie i kalibracja robota drukującego.

  
  
 • Technologia InkMyWall

  Pasjonujemy się naszą technologią i cieszymy się, że możemy już dziś drukować na każdej ścianie.

  Zespół głowic drukujących obsługuje do pięciu kolorów a zintegrowany laser trwale mierzy odległość do ściany. Dzięki temu
  głowica drukująca może kompensować nierówności ścian do 10 cm.

  Atrament UV, specjalnie wyprodukowany w Europie, utwardza się w ciągu milisekund i jest od razu odporny na zarysowania oraz bezwonny.

  Druk do 1200 dpi, maksymalna prędkość druku 16m2 na godzinę.